Sunucu Destegi

bilgi-guvenligi-denetimi-3498.jpg

Sunucu Nedir?

Sunucu, bir ag üzerinden yapilan istekleri kabul eden ve yanitlayan bir yazilim veya donanim aygitidir. Istekte bulunan ve sunucudan yanit alan aygita istemci denir. Internette "sunucu" terimi genellikle bir web belgesi için istek alan ve istenen bilgiyi istemciye gönderen bilgisayar sistemini ifade eder.


Sunucu Kullanmanin Avantajlari Nelerdir?

Sunucu kisaca, verilere online olarak ulasabildigimiz ve verileri sunuma açtigimiz bir sistemdir. Ilk basta akla bir cihaz gelse de sunucu sadece bir cihazdan daha fazlasidir. Bu cihazlarin yazilima ihtiyaci vardir. Farkli amaçlara yönelik olan sunucularin yazilimlari benzerlik gösterse de kullanim amacini yerine getirmesi için kendi içlerinde özel yazilimlar mevcuttur. Bir sunucudan istenen en önemli seyler kesintisiz bir performansla güvenli bir veri akisi verebilmesidir.IT altyapinizi güncel ve virüssüz tutmak için tasarlanmis proaktif ve kapsamli bir 7/24 BT destek hizmeti, isletmenizin verimli bir sekilde çalismasini saglamak için gereklidir.Tam da bu noktada Sunucu Destegi hizmetimiz devreye girmektedir.


Kimlerin Sunucu Destegine Ihtiyaci Var?                         

Sunucunuz yavas, gecikmeli veya kesilmeye meyilli mi?
Sunucunuz virüslerden ve diger kötü amaçli yazilimlardan dolayi risk altinda görünüyor mu?
Kendi is sunucularinizi yönetmenin maliyeti sürdürülemeyecek kadar yüksek mi?
Dâhili sunucu destek görevlerini yerine getirmek için gerekli egitim, kaynak veya her ikisine sahip degil misiniz?
Sunucu kapasitenizi izlemek ve yönetmek için mücadele ediyor musunuz?
Sunucularinizin çalisma yetenegi ve islevselligi üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmadan isletmenizi hizla büyütüp küçültmeniz mi gerekiyor?
Sunucu yönetimi görevlerinizi dis kaynaklardan saglamanin zaman avantajlarini düsünüyor musunuz?
Bir uzman ekipten 7/24 destek, olusabilecek sorunlari çözmek için haftada 9: 00-17: 00 arasi haftalik çalisma saatlerinden daha uygun olur mu?


Neden Sunucu Destegine Ihtiyaciniz Var?

Isletmenizde yukaridaki isaretlerden herhangi birini görüyorsaniz, Sunucu Destegine yatirim yapma zamani gelmistir. Isletmeniz uzmanligimizdan yararlanacaktir.Sirketinizin ihtiyaçlarina göre özellestirilmis destek saglama, sunucularinizi dahili olarak yönetme yükünden kurtulma ve kesintisiz olarak en iyi yaptiginiz isi yapmaya devam etmenizi saglama konusunda uzmaniz.Sunucu Destegi içerisinde; Hafizakullanimi, Cpu Kullanimi, Yedekler, Virüsler, Yazilim Güncellemeleri, Sunucu Olaylari, Donanim Yasi, Genel Asinma ve Yipranma konulari üzerine destek verilmekte olup sizlere sunmaktayiz

MESSAGE INFORMATION

Your message has been successfully sent.

Please do not leave any space.

E-BULLETIN REGISTER

Your e-Bulletin registration has been successfully completed.

Please do not leave any space.

Aramıza Katıl.