Network Çözümleri

veri-merkezi-7571.jpg

Network Çözümleri

Network yani ag teknolojik cihazlarin ve özellikle bilgisayarlarin kablolu yada kablosuz sekilde birbirleriyle olan irtibat ve baglantilarinin en verimli sekilde baglanmasi seklinde gerçeklesmektedir. Bu baglantilarin verimliligi ve en iyi sekilde yapilmasi da yine bu konuda uzman ekipler barindiran çözüm üretebilen danismanlik sirketlerinin olmasiyla çözüme kavusmaktadir.

Network çözümleri ag islemlerinin düsük maliyetlerle en yüksek verime hizlandirilmasi gibi sektörde öne geçebilecegi çözümler sunulmasini kapsayan kapsamli ve çesitli yöntemleri kapsamaktadir. Bunlardan birkaçini su sekilde açiklayabiliriz.

Network Güvenligi Hizmetleri

Özellikle bir kurulus için gerek mali açidan gerekse üretim bilgileri gibi konularin güvenligi kurulusun ileriye dönük büyüme hedeflerinde büyük erozyonlara sebebiyet verebilir. Network güvenligi çözümleri bu bilgilerin açiklarinin test edilecegi sitemler sayesinde güvenligin en üste seviyelere çikararak kurulusun önemli bir açigini ortadan kaldirarak önlenemez kayiplari minimuma indirgemektedir.

Network Kurulumu

Ag baglantilarinin saglanmasinda öncelikle kurulusun ihtiyaçlari dogrultusunda yapilmasi gereken hedefler belirlenir. Ve bu ihtiyaçlar dogrultusunda uygulanabilecek network çözümler hayata geçirilerek en önemli hedef olan verimlilik gelistirilmeye çalisilir. Özellikle bu alanda çikabilecek problemleri önceden tespit ederek gerçeklesmesini önlemek için gereken hesaplamalar yapilir. Bu olasi durumlar bertaraf edilmek üzere gereken yazilim ve donanim siteme eklenmesi seklinde önceden bir bütünlesik çözüm üretilir.

Network Yönetim ve Izleme Çözümleri

Özellikle network islemlerindeki maliyeti minimuma indirmek ve bu alandaki hizi maksimum seviye ulastirmak amaçli yapilan çözümlerdir. Birçok farkli birimden olusan ve dolayisiyla farkli yerlerde yerlesik bulunan birimlerin birbirleriyle olan iletisimlerinin en etkili ve hizli sekilde saglanmasinin amaçlar. Bunun yanin da birçok yerde bulunan bu farkli birimlerin tek elden merkeze baglanmasi ve gerekli yönetimin saglanmasi içinde büyük önem tasimaktadir. Bu sekilde yönetim maliyetleri azaltilmis ve gereken hizda saglanmis olur.

Network çözümleri özellikle kuruluslarin ihtiyaç duyduklari gerek kurulum gerekse güvenlik hizmetlerinin tamamini kapsayan hizmetlerdir. Bu hizmetleri vermek üzere olusturulmus olan bilisim ve teknoloji konusunda yetkin egitimli uzmanlarin gerekli incelemeleri yaparak elde ettikleri veriler isigiginda gerçeklestirilmektedi Bu konuda en önemli sonuç isletmenin performansina, hizina olan katki ve bu hiz ve performans sayesinde kurumun elde ettigi karliligin, kazanimlarin pozitif yönde artisinin saglanmasidir.

MESSAGE INFORMATION

Your message has been successfully sent.

Please do not leave any space.

E-BULLETIN REGISTER

Your e-Bulletin registration has been successfully completed.

Please do not leave any space.

Aramıza Katıl.