IT Bakim Destek Anlasmasi

ag-projeleri-9774.jpg

IT Bakim Destek Anlasmasi?

Çok sayida bilgisayar ve bilisim ürününüz var ve IT elemaniniz yok ise bu destegi baska firmadan almaniz gerekecektir. Firma bünyesinde bulunan bilgilerin depolanmasi, aktarilmasi, iletilmesi , korunmasi bilisim çagindaki büyük veya küçük tüm sirketlerin destek almasi gereken bir konudur. Bu desteklerin alinmadigi zamanlarda sistemde olusan hatalar fark edilmez ya da geç fark edilirse firmanin zaman, para ve is kaybina neden olur. Sistemlerin 7/24 açik ve kullanilabilir olmasi çok büyük önem arz etmektedir. Sizlere IT Destegi sunmak isteyen her firmanin bir IT Bakim Destek Anlasmasi bulunmaktadir. Bu destegi aldiginizda sirket olarak sizler bir ariza durumunda herhangi bilgisayar ve bilisim ürününe dokunmadan IT Bakim Destek Anlasmasi yaptiginiz firmanin sorunu çözmesini beklersiniz. Bu destegi isinin ehli firmalardan almak ise bilgi güvenliginizi ve ayni zamanda ise cebinizi korur.


IT Bakim Destek Anlasmasi Neleri Kapsar?

Tüm bilgisayar ve bilisim ürünleriniz için periyodik bakim yapilmasi. Otomatik olarak verilerinizin ve bilgilerinizin yedeklemesi. Sirketin kurumsal e-mail destek hizmetleri ve e-posta kurulumlarinin yapilmasi. Virüs güncellemeleri, taramalari ile veri güvenliginin saglanmasi. Server ve Windows kurulum destek hizmeti verilir. Destek ve önerilerle sirkete IT projelerinde yardimci olmaktir.


IT Bakim Destek Anlasmasinin Avantajlari Nelerdir?

IT Bakim Destek Anlasmasi alan bir sirketseniz en basta bilgisayarlarinizi virüs ve casus yazilimlardan uzak tutarak veri güvenliginizi saglar ve böylece sizi bu tür kaygilardan uzak tutar. Sirket bünyesinde ayrica bir IT elemani çalistirmayarak personel için bir yatirim yapmak zorunda kalmazsiniz. Herhangi bir sorun yasandiginda ise IT Bakim Destek Anlasmaniz oldugu için yardim alma önceliginiz bulunur. Periyodik bakimlar ile sisteminizde bir sorun olusmadan bunun önüne geçilmesi için tedbirler alinir. Uzaktan destek ile bilgisayarlarinizin ve bilisim ürünlerinize baglanarak zamandan tasarruf edilir.


IT Bakim Destek Anlasmasi Ücreti Nedir?

IT Bakim Destek Anlasmasi için ödeyeceginiz ücret; sunucu sayisina, bilgisayar sayisina, network sayiniza ve altyapisina, bilgisayar konfigürasyonlariniza, sirketinizin taleplerine ve son olarak mevcut bilgisayar ve ticari yaziliminiza göre degisiklikler göstermektedir. Net bir fiyatin belirlenmesi için personeller tarafindan sistemin incelenmesi ve raporlanmasi gerekmektedir. Böylelikle sirketinizin is yükünüze ve kapasitenize göre makul fiyatlar belirlenmis olur.

MESSAGE INFORMATION

Your message has been successfully sent.

Please do not leave any space.

E-BULLETIN REGISTER

Your e-Bulletin registration has been successfully completed.

Please do not leave any space.

Aramıza Katıl.